Prin semnarea parteneriatelor cu alte firme de profil noi urmarim sa construim si sa consolidam cele mai puternice relatii in mod special cu firme de top din Romania. Doar astfel reusim sa ne crestem eficienta si sa livram clientilor nostrii in timp record cele mai bune solutii tehnice.

In acest scop am dezvoltat o vasta retea de parteneriate cu companii care acopera toate domeniile necesare serviciilor oferite de noi. Cu mandrie ii numim pe partenerii nostri "Reteaua de incredere". deoarece increderea este fundamentul principal in realizarea serviciilor noastre catre clienti.

Parteneriatul si increderea sunt valorile centrale ale Grupului Baurent iar aceste atribute stabilesc comportamentul nostru in relatia cu furnizorii si colaboratorii ce implica, de asemenea, si asumarea responsabilitatilor noastre fata de viitorii clienti.

Grupul nostru si-a continuat consecvent politica de expansiune in toate orasele importante din tara, valorificand de fiecare data sansele aparute pe piata nacelelor din Romania, si tocmai in acest scop au fost semnate parteneriate ferme cu firme importante precum cele de mai jos:

Alba Iulia
PROFLEX TRANSILVANIA
Sos.de Centura, Nr.33
Loc. Alba Iulia, Jud. Alba
Mobil : 0751 151 215
Mobil : 0757 019 115
Mail :cluj@proflex.ro
Brasov
PROFLEX BV SRL
Str. CaleaFeldioareiNr.24
Loc. Brasov, Jud.Brasov
Tel.: 0268 442 131
Fax :0268 442 132
Mobil :0755 235 302
Mail :brasov@proflex.ro
Braila
STERA BR SRL
Str. Galati-Plantelor, Nr. 1
Loc. Braila, Jud. Braila
Tel.: 0239 616 241
Fax : 0339 815 288
Mobil ; 0749 040 282
Mail :office_br@stera.ro
Bucuresti
PROFLEX SRL
Intersectia Centura BUC
Autostrada BUC-CTA
Str. Caminului, Nr.74
Tel.: 0212 527 733/4
Fax : 0212 527 732
Mail :office@proflex.ro
Bucuresti
PROFLEX SRL
Sos. Giurgiului, Nr. 273
Sector 4, Jud.Bucuresti
Tel.: 0314 381 898
Mobil : 0758 018 147
Mail :luica@proflex.ro
Calarasi
PROFLEX CL SRL
Str. PrelungireaDobrogei, Nr.1
Loc. Calarasi, Jud. Calarasi
Tel.: 0242 317 748
Mobil : 0744 357 564
Mail :calarasi@proflex.ro
Cluj Napoca
PROFLEX TRANSILVANIA
CaleaBaciului, Nr. 47
Loc. Cluj Napoca, Jud. Cluj
Tel.: 0264 484 862
Mobil : 0740 000 507
Mail :cluj@proflex.ro
Constanta
STERA INDUSTRY SRL
B-dulI.C.Bratianu, Nr.131
Loc. Constanta
Tel.: 0341 480 521/520
Fax : 0241 610 476
Mobil : 0754 216 449
Mail :office@stera.ro
Craiova
PROFLEX SUD SRL
B-dulDecebal, Nr. 85
Loc.Craiova, Jud Dolj
Tel.: 0251 435 205
Fax : 0251 435 204
Mobil : 0755 088 915
Mail :craiova@proflex.ro
Galati
TUBE INDUSTRY SRL
Str. Traian Nr. 444
Loc. Galati, Jud. Galati
Tel.: 0336 802 084
Fax : 0336 461 273
Mobil : 0740 313 388
Mail :office@tube.ro
Iasi
PROFLEX NORD SRL
B-dulMetalurgiei, Nr.8,
Loc.Iasi, Jud.Iasi
Mobil : 0753 024 708
Mail :iasi@proflex.ro
Oradea
PROFLEX NORD VEST SRL
B-dul Stefan cel Mare, Nr. 15
Mobil : 0754 216 463
Mail :oradea@proflex.ro
Oltenita
PROFLEX CL SRL
Sos. Portului, Nr. 40
Loc. Oltenita, Jud. Calarasi
Mobil : 0754 216 460
Mail :calarasi@proflex.ro
Piatra Neamt
HIDRAFLEX SRL
Str. Izvoare, Dumbrava Rosie
Loc. Piatra Neamt
Tel.: 0233 210 039
Fax : 0754 065 061
Mobil : 0754 065 061
Pitesti
PROFLEX SUD SRL
Str. Depozitelor Nr. 23
Loc. Pitesti, Jud.Arges
Tel.: 0348 411 202
Fax : 0348 411 232
Mobil : 0755 088 916
Mail :robinete@proflex.ro
Ploiesti
STERA INDUSTRY SRL
Str.Targovistei, Nr. 10 bis
Loc. Ploiesti, Jud. Prahova
Tel.: 0244 577 549
Fax : 0244 577 549
Mobil : 0753 024 582
Mail :office@stera.ro
Reghin
FORUM INDUSTRY SRL
Str.Ierbus, Nr.38B
Loc.Reghin, Jud. Mures
Tel.: 0265 511 672
Mobil : 0744 332 619
Mail :forum@stera.ro
Sibiu
PROFLEX BV SRL
Loc. Sibiu, Jud. Sibiu
Tel : 0369 427 863
Fax : 0369 815 582
Mobil : 0752 144 298
Mail :sibiu@proflex.ro
Slatina
PROFLEX SUD SRL
Loc. Slatina, Jud. Olt
Mobil : 0744 240 240
Mail :slatina@proflex.ro
Timisoara
PROFLEX VEST SRL
Calea Buziasului, Nr. 6
Loc. Timisoara, Jud. Timis
Mobil : 0742 050 305
Mobil : 0743 436 822
Mail :timisoara@proflex.ro
Tulcea
STERA TULCEA SRL
Loc. Tulcea, Jud. Tulcea
Str. Viitorului, Nr. 85
Mobil : 0754 216 453
Mail :tulcea@stera.ro
Valcea
PROFLEX RVL SRL
Str. George Cosbuc, Nr.4
Loc. Valcea, Jud.Valcea
Tel.: 0250 730 263
Mail :valcea@proflex.ro